Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase
(37,7 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

Dobry program - Water Entertainment

  • JJ Rainbow Star
    JJ Rainbow Star
  • Water Quintet Creative
    Water Quintet Creative
  • Water Jet Lightning
    Water Jet Lightning

Lśniące strumienie wody pojawiające się jakby znikąd, wyrzucające strumienie wody, skaczące fontanny, co chwilę zmieniające swoją postać - oto nowi mistrzowie rozrywki w naszym przydomowym ogrodzie. Wodotryski sprawiające wrażenie skomplikowanych w istocie są niezwykle proste do zainstalowania. Gotowe do podłączenia i wyposażone we wszelkie niezbędne komponenty w jednej chwili mogą zmienić nasz ogród w scenę widowiskową. W przypadku niektórych produktów, dzięki różnorakim możliwościom regulacji, kompozycje elementów można wygodnie zmieniać za pomocą pilota zdalnego sterowania i dobierać dokładnie według własnego uznania. Aby zainstalować produkt z serii Water Entertainment, nie potrzebujemy nawet stawu. W zależności od rodzaju wodotrysku, w zupełności wystarczy nam zbiornik na wodę z pokrywą i żwir.

Indywidualnie
Water Quintet Creative Dysponując tą indywidualnie komponowaną fontanną, można puścić wodze fantazji. Pięć osobnych pomp można ustawić lub zawiesić w rożnych konfiguracjach. Są one osobno regulowane i oświetlone. Zarówno wysokość fontanny, jak i prędkość przepływu wody ustawiana jest za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Wysoko
Water Quintet/Trio Te fontanny, wyposażone w trzy do pięciu indywidualnie ustawianych dysz, spełnią najwyższe wymagania. Zakres regulacji wysokości fontanny wynosi od 30 do 140 cm, a prędkość przepływu jest regulowana pilotem zdalnego sterowania przez przełączanie zaprogramowanych ustawień. Natężenie światła wysokojakościowych pierścieni LED zmienia się zależnie od wysokości fontanny.

Tryskająco
Water Jet Lightning Tryskające strumienie wody prezentowane według wprowadzonego programu mienią się najróżniejszymi kolorami. Zasięg strumienia wody może się zmieniać, program przypadkowego wyboru »random play« przedstawia wszystkie możliwe ustawienia przy zmieniających się kolorach. Produkt wyróżnia się energooszczędnym 12-woltowym układem elektrycznym oraz możliwością szybkiej instalacji.

Pływająco
Water Starlet Ta pływająca po powierzchni wody lub ustawiana na podłożu niewielka instalacja fontannowa charakteryzuje się szybkim montażem. Posiada pięć ustawianych indywidualnie dysz wyposażonych w pierścień LED, przedstawiających różne obrazy wodne. Działanie pomp i elementów oświetlenia oparte jest na energooszczędnym 12-woltowym układzie elektrycznym. (W wyposażeniu brak jest zdalnego sterowania i opcji wyboru programu).

Water Quintet/Trio

Water Quintet/Trio

Water Starlet

Water Starlet
 
Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom