Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase
(37,7 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

 

Iluminacja w stawie i na brzegu

Gdy pod wieczór słońce powoli chyli się ku zachodowi, dla wielu dopiero rozpoczyna się najpiękniejszy czas w ogrodzie. O tej porze ludzie spotykają się na beztroskim grillowaniu albo spędzają romantyczny czas we dwoje. Szkoda byłoby wtedy zrezygnować z piękna, jakim obdarowuje nas ogród i staw. Jeśli ktoś miałby ochotę tchnąć w tę ciemną porę dnia bardzo osobliwy czar, dzięki firmie OASE ma do dyspozycji wiele nowatorskich możliwości. Projektanci ogrodów wiedzą że przy pomocy optymalne rozmieszczonych reflektorów i projektorów światła można w umiejętny sposób wyeksponować drzewa i krzewy. Podobnie jest z wodnym światem, który również może się zmienić w rozświetlony centralny punkt ogrodu. Staw staje się połyskującą taflą morza, ruchy powierzchni wody tworzą niepowtarzalną grę świateł. Takie efekty można uzyskać przy pomocy różnego rodzaju projektorów – wszystkie mogą działać pod wodą, oświetlając wodotryski i fontanny, które dzięki temu stają się roziskrzonymi atrakcjami ogrodu. Kreatywne kombinacje dają nieskończoną gamę sposobów oświetlania.


Olśnienie - zestawy oświetleniowe do stawu

Gdy wieczorem barwy drzew i innych roślin schodzą na dalszy plan, w ich miejsce urzekać zaczyna gra światła i cienia, jasności i ciemności. Firma OASE oferuje właścicielom ogrodów wiele możliwości modelowania bogactwa form. Szczególnie piękne efekty powstają, gdy krzewy lub trawy przecinają promienie światła, tworząc ciekawe kontury. Zręcznie oświetlone statuetki i ornamenty działają na widza niesamowicie i nadają ogrodowi osobliwy urok. Na przykład kamienie źródlane bardzo łatwo jest przemienić w świetlną atrakcję przy pomocy pierścienia świetlnego LED z serii Lunaled S. Strumienie również rozbłysną zupełnie nowym światłem dzięki naszym Luminis 3. Sprzedawcy OASE przybliżą Państwu różnorodność możliwości w tym zakresie.

 

Lunaqua 3 Sets Charakteryzuje się dużą różnorodnością form i wieloma możliwościami efektownej aranżacji ogrodu. Zestaw może zawierać do trzech reflektorów halogenowych wraz z akcesoriami oraz transformatorem w osłonie chroniącej go przed rozpryskującą się wodą.

 

Luminis 3 Wysokiej klasy zestaw składający się z reflektorów LED, które ze względu na swoje rozmiary doskonale wpasowują się w każdą scenerie ogrodową. Kierunek świecenia punktowych reflektorów można dokładnie ustawiać. Są dostępne z diodami świecącymi kolorem zimnobiałym i ciepłobiałym.

Lunaled 6s/9s Eleganckie efekty dzięki nowemu projektowi. Białe diody chronione są eleganckimi osłonami ze stali szlachetnej, którymi można regulować wielkość przepływu wody. Cechuje się prostym montażem dzięki łącznikowi węża z wylotem przewodu sieciowego.

 

 

Wskazówka

Światło nadaje nowe impulsy: W normalnym świetle dziennym miejsce, w którym przesiadujemy przed domem stanowi wizualne centrum ogrodu, jednak wieczorem za sprawą zręcznie rozlokowanych źródeł światła może dawać zupełnie inne wrażenie. Przed zakupem odpowiedniego oświetlenia należy się zastanowić, jakie fragmenty ogrodu i o jakiej porze dnia chcielibyśmy podkreślić, prezentując jednocześnie w efektowny sposób staw i strumień.


Oświetlenie z systemem - Lunaqua 10 LED

Fascynacja podwodnym światem zachwyca każdego dnia na nowo – dzięki serii Lunaqua 10 także po zmroku. Montaż oświetlenia jest niezwykle prosty – modułowy system wtykowy jest łatwy w montażu i bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Transformator podwodny UST 150 doskonale nadaje się do długotrwałej pracy ciągłej pod wodą. Można do niego podłączać w dowolny sposób reflektory halogenowe lub diodowe z serii Lunaqua 10. Stosując takie oświetlenie możemy obserwować życie w stawie nawet po zachodzie słońca. Szczególnie ciekawa jest wówczas gra cieni rzucanych przez roślinność stawu, zwłaszcza lilie wodne, wywołująca emocjonujące efekty. Przy użyciu urządzeń serii Lunaqua 10 możliwe jest bardzo łatwe łączenie jej elementów w sieć i rozbudowywanie większych aranżacji. Z decyzją o miejscu rozmieszczenia reflektorów najlepiej poczekać do zmroku. W ten sposób mamy możliwość sprawdzenia efektów świetlnych w praktyce i zaoszczędzimy sobie zbędnego trudu ponownego ustawiania.

 


Reflektor Lunaqua 10 LED Daje efekt wizualny w postaci ciepłobiałych akcentów świetlnych i jest wyposażony w zabezpieczenie termiczne. Bez problemu można go podłączyć do istniejącego układu Lunaqua 10 z transformatorem i przewodem.

 

Transformatorpod - wodny UST 150 / 01 Do czterech wyjść mogą być podłączone cztery 10-woltowe reflektory Lunaqua-10-LED. Transformator kompatybilny z reflektorami Lunaqua 10 z serii halogenowej.


Przewód łączący / 01 Wyposażony w dwie wtyczki do łączenia reflektorów z transformatorem podwodnym. Kompatybilny z reflektorami Lunaqua 10 z serii halogenowej.

Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom