Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase 2018
(37,7 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

Skimmery i napowietrzacze

Podziwianie zmian krajobrazu wokół stawu na tle zmieniających się pór roku jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich można doświadczać w ogrodzie. Jednak kiedy wiosną na powierzchni wody osiądzie pyłek kwiatowy albo gdy jesienią staw zaśmiecą opadające liście, potrzebna jest pomoc. Te resztki roślinne powodują zmętnienie wody powierzchniowej, a substancje odżywcze wprowadzone tą drogą do wody wspomagają rozrost glonów. Skimmery utrzymują czystość wody przez usuwanie tego rodzaju zanieczyszczeń, zanim opadną na dno. W celu uzyskania lepszych efektów oczyszczania zaleca się ponadto natlenianie wody. Oxy - Tex CWS oferuje jedyne w swoim rodzaju połączenie funkcji napowietrzania stawu, cyrkulacyjnego obiegu wody i powierzchni do zasiedlania przez florę bakteryjną zapewniającą utrzymanie wody w zdrowym stanie.

 

OxyTex CWS
Dzięki swemu wyglądowi przypominającemu rośliny wodne napowietrzacz całkowicie wkomponowuje się w krajobraz stawu. Po jego zastosowaniu wydajność filtra wzrasta nawet o 25 procent. Dostępny jest w zestawie wraz z pompą napowietrzacza.

 

AquaOxy Ten napowietrzacz zapewnia doskonały klimat w stawie. Może być montowany na wolnym powietrzu z osłoną chroniącą przed rozpryskiwaną wodą. Wielkość strumienia powietrza jest regulowana bezstopniowo.

Porada

Szczególnie w ciepłe dni: wskazane jest natlenianie wody w stawie przy pomocy napowietrzacza. Im bowiem woda jest cieplejsza, tym ma niższą zawartość tlenu. Ryby i inne zwierzęta zachowują witalność tylko w dobrze natlenionej wodzie. Poza tym dobrze natleniona woda jest potrzebna również mikroorganizmom, aby były w stanie oczyszczać ją w sposób maksymalnie efektywny.

 

 

AquaSkim 40 Skimmer o stabilnej konstrukcji, skutecznie oczyszcza powierzchnię wody w stawach o powierzchni do 40 m2. Możliwe jest podłączenie go do pompy filtracyjnej Aquamax Eco 6000 -16000. Cząsteczki zanieczyszczeń zasysane są z dużą siłą do kosza filtracyjnego.

  
Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom