Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase
(37,7 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

Staw kpielowy - aby rekreacja dawała wiele wrażeń

Staw kąpielowy wkomponowany harmonijnie w aranżację ogrodu dostarcza całej rodzinie zmysłowych wrażeń w trakcie obcowania z ogrodem - relaksująca kąpiel, pływanie dla sportu czy też wesołe dziecięce zabawy. Tak samo jak w naturalnie powstałym zbiorniku wodnym o każdej porze roku jest tu coś do odkrycia. Od budzenia się roślin do życia na wiosnę poprzez bogactwo kolorów latem, aż po pokrywę lodową z zamrożonymi w niej roślinami w zimie. Zbudowanie stawu kąpielowego z firmą OASE jest niezwykle proste, ponieważ system Swimpond składa się z dokładnie dopasowanych do siebie elementów. Nasi eksperci chętnie udzielą indywidualnych porad i postarają się jak najbardziej ułatwić Państwu rozpoczęcie nowego sezonu kąpielowego we własnym ogrodzie.

 

Koncepcja stawu kąpielowego

Eksperci firmy OASE
MOCNI PARTNERZY

Firma OASE wspiera Klientów pakietem wyposażenia technicznego i usług. Obejmuje on niezbędne komponenty, podręcznik ze szczegółowymi informacjami, fachowe wykonanie ułożenia włókniny i folii wraz ze wszystkimi przejściami przez folię, analizę wody przeznaczonej do napełnienia stawu oraz obsługę ekspertów dyżurujących pod telefonem na infolinii. +48 (022) 226 85 85 lub +48 501 97 95 99

 

Konsultant do spraw stawów i oczek wodnych
POŻĄDANA WSPÓŁPRACA

Takie prace jak wykonanie wykopu, ułożenie fundamentu i wymurowanie strefy kąpielowej bierze na siebie Klient lub wynajęty murarz. Wszystkie czynności wraz przedstawieniem rysunków wymiarowych są opisane szczegółowo w instrukcji. Instrukcja podaje również listę wszystkich potrzebnych materiałów budowlanych.

 

 

Budowa stawu kąpielowego - prosta sprawa: Jesteście Państwo zainteresowani stawem kąpielowym? Zbudowanie go nie stanowi problemu – jeśli mamy do dyspozycji odpowiednią gotową koncepcję, to nie tylko konstrukcja stawu będzie wykonana „z głową”. Dysponując energooszczędnym wyposażeniem technicznym firmy OASE, na dłuższą metę zaoszczędzicie Państwo konkretne pieniądze, ponieważ koszty eksploatacji, praktycznie nie wymagającego konserwacji, modułu filtracyjnego są niskie. Oprócz koncepcji modułowych Swimpond 20 oraz 32 oferujemy również projekty indywidualne. W tej sprawie proszę zwrócić się do sprzedawcy OASE +48 (022) 226 84 84 lub +48 501 97 95 99 do spraw stawów i oczek wodnych.

Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom