Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase
(37,7 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

 

Technologia pomp w nieskomplikowanej postaci

Woda jest żywiołem życia. Jednak tylko wówczas, gdy występuje we właściwym połączeniu z tlenem może obdarowywać ludzi swoimi zdrowotnymi właściwościami, a zwierzętom i roślinom stworzyć naturalne siedlisko. Z tego względu strumienie stanowią świetne uzupełnienie naszego stawu ogrodowego nie tylko ze względu na walory wizualne. W czasie, gdy woda płynie jest wzbogacana w konieczny do życia tlen. Dla uzyskania i utrzymania dobrej jakości wody niezbędna jest współpraca pompy filtracyjnej i filtrów.

Aby właściciele stawów i oczek wodnych mogli w spokoju cieszyć się życiem, eksperci z firmy OASE wciąż myślą nad kolejnymi innowacjami. Wynikiem ich pracy jest czysta siła, która potrafi więcej niż tylko pompować wodę. Dostępne są inteligentne modele, które doprowadzają do filtra odpowiednią ilość wody w zależności od temperatury, umożliwiając w ten sposób przemyślane i oszczędne zarządzanie energią. W niektórych modelach wydajność pompy można regulować bezstopniowo także przy pomocy zdalnego sterowania. Mimo takiej mnogości innowacji wybór odpowiedniej pompy jest sprawą bardzo prostą.

Cechą charakterystyczną dla wszystkich pomp filtracyjnych i strumieniowych jest to, że transportują do filtra niezwykle dużą ilość wody w krótkim czasie, a wraz z nią duże zanieczyszczenia o wielkości do dziesięciu milimetrów. Wszystko to robią przy tym w nadzwyczaj energooszczędny sposób. Jeżeli zdecydowaliśmy się już na typ pompy, to na podstawie wielkości stawu lub strumienia można określić wymaganą moc. Konsultant firmy OASE do spraw stawów i oczek wodnych pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru. Informacje - (022) 226 84 84 lub (0) 501 97 95 99

 

Siła - pompy filtracyjne i strumieniowe

Wymagania, jakie powinna spełniać pompa filtracyjna i strumieniowa nie wymagają długich wyjaśnień. Musi ona być skonstruowana tak, aby była w stanie pompować do filtra bardzo dużą ilość wody oraz zanieczyszczenia wprowadzone do stawu przez liście, rośliny pływające czy zwierzęta. Jednakże stwierdzenie, że te pompy oczyszczają wodę jest nieporozumieniem. Do tego niezbędny jest filtr dopasowany do ilości wody w stawie.

Dobranie dostatecznie wydajnej kombinacji pompy i filtra ma decydujące znaczenie dla późniejszej jakości wody. Przy wyborze pompy o idealnym przepływie do zasilania strumienia chętnie pomogą konsultanci techniczni pod numerem telefonu (022) 226 84 84 lub (0) 501 97 95 99

 

Na wskroś praktyczne
Aquamax Te niezawodne pompy są idealnym partnerem, który wprowadzi nas w temat stawu ogrodowego. Zasilają strumienie i kaskady oraz transportują wodę ze stawu do oczyszczenia w filtrze. Dzięki energooszczędnemu silnikowi firmy OASE modele z serii Eco 3500-8500 oszczędzają do 25 procent energii.


Do zadań specjalnych
Aquamax
Dry Ta niezwykle wydajna pompa filtracyjna i strumieniowa została skonstruowana specjalnie do montażu na sucho. Jest ona montowana poniżej lustra wody i charakteryzuje się bardzo cichą pracą.

 

Dobra w dwójnasób
Aquamax Eco CWS
Ta energooszczędna i wydajna pompa filtracyjna bez problemu transportuje większe zanieczyszczenia o ziarnistości nawet do dziesięciu milimetrów. Jest odporna na mróz i wyposażona w drugi wlot. Jest to praktyczne szczególnie wtedy, gdy na przykład ma zostać podłączony skimmer powierzchniowy. Wówczas pompa może doprowadzać do filtra wodę z dwóch różnych rejonów stawu. Zapewnia to znaczną optymalizację wydajności filtra.

 

Nadzwyczajna siła
Profimax
Ta seria pomp przeznaczona do zasilania strumieni lub doprowadzania wody do filtra jest dostępna w trzech wariantach wydajności, transportujących od 20.000 do 41.000 litrów wody na godzinę. Pompy regulowane są elektronicznie i nadają się do przezimowania.

 

Jedna do wszystkiego
Optimax
Dzięki jedynej w swoim rodzaju technologii ta seria pomp nadaje się szczególnie do obsługi urządzeń filtrujących działających grawitacyjnie. Pompy te są przeznaczone do stosowania w stawach zarybionych karpiami Koi lub stawach kąpielowych i w pełni nadają się do przezimowania.

 

Na wskroś praktyczne
Promax
Pompy z tej serii są wyposażone w dwie niezależne od siebie jednostki silnikowe. Są one przeznaczone do pracy w systemach filtracyjnych oraz do zasilania strumieni i kaskad. Mogą być obsługiwane za pomocą zdalnego sterowania.

Aquamax

Aquamax

Aquamax Eco CWS

Aquamax Eco CWS

Optimax

Optimax

Promax

Promax

Aquamax Dry

Aquamax Dry

Profimax

Profimax
Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom