Szkolenia dla instalatorów

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia dla instalatorów Oase to wpisz swojego emaila a my wyślemy do Ciebie informacje o najbliższych organizowanych szkoleniach Oase.

Katalogi i broszury OASE
Katalog 2015
(37,5 MB)
Katalog technologii fontannowej
(32,1 MB)
Przedłużenie gwarancji
Jak dobrć filtr do oczka wodnego
Dobór filtra do stawu wodnego
(0.5 MB)

Cennik produktów OASE
(541 KB)
Katalog fontann Oase
Kataog technologii fontann
(6 MB)
Cennik produktów technologii fontann OASE
Cennik produktów technologii fontann OASE
(110 KB)

Katalog części zamiennych Oase 2020
(45 MB)
Katalog Pontec
Katalog Pontec
(3 MB)
Katalog czesci zamiennych Pontec
Katalog części zamiennych Pontec
(3MB)
Katalog OASE
Katalog 2009
(10 MB)
Karta zgłoszenia
reklamacji
OASE
Oczka wodne firmy Oase.

Filtry, pompy oase zapewnią najwyższą jakość filtracji oczka wodnego.

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

Gwarancja czystej wody - tylko w OASE

  • Czysta woda w oczku wodnym
    Czysta woda w oczku wodnym

Stawy ogrodowe są czymś więcej, aniżeli tylko zwykłym zbiornikiem wodnym. Są to ekologiczne, aktywne biologicznie systemy. Dają schronienie przedstawicielom fauny i flory, których zwyczaje zmieniają się w zależności od pory roku. W porównaniu do naturalnych akwenów stawy ogrodowe są w stanie regulować swą równowagę biologiczną jedynie w ograniczonym stopniu. Jeżeli sztuczny zbiornik wodny pozostawi się samemu sobie, dochodzi do namnażania się zielenic i sinic, gromadzi się szlam, a jakość wody pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie latem, na skutek silnego nasłonecznienia i wysokich temperatur, powstaje niebezpieczeństwo, że ekosystem stawu załamie się.Systemy filtracyjne są pomocą dla stawu i odgrywają ważną rolę w utrzymaniu jego równowagi. W sposób mechaniczny usuwają z wody cząstki stałe zanieczyszczeń i rozkładają biologicznie zanieczyszczenia organiczne dostające się do wody w wyniku rozkładu roślin, rybich ekskrementów i wpływu środowiska zewnętrznego. Na gąbkach filtracyjnych gromadzą się po pewnym czasie mikroorganizmy, które przyczyniają się w znacznej mierze do utrzymania dobrej jakości wody, gdyż pochłaniają nadwyżki składników pokarmowych. Urządzenia wstępnego oczyszczania UVC są szczególnie istotne, jeśli chodzi o zwalczanie glonów, gdyż niszczą ściany komórkowe zielenic i dzięki temu w ciągły sposób oczyszczają staw. Ponadto usuwane są efektywnie czynniki chorobotwórcze. Zasadniczo rozróżnia się systemy filtrów przepływowych i ciśnieniowych. Wydajność systemu filtracyjnego musi być dopasowana do wielkości stawu i jego zarybienia.

Gwarancja czystej wody

Wszystkim nabywcom systemów filtracyjnych BIOsys, firma OASE gwarantuje czystą wodę w stawie – po fachowym montażu systemu zgodnym z instrukcją montażu i po zarejestrowaniu systemu.

Co oznacza „czysta woda”? Ryby, rośliny, czy też kamienie są rozpoznawalne na dnie na głębokości do

1 m od lustra wody.

Czas pracy urządzenia filtrującego. W zależności od obciążenia stawu czas jego oczyszczania może trwać do 6 tygodni. Filtry pracują na zasadzie oczyszczania mechanicznego i biologicznego, dlatego też konieczna jest praca urządzenia filtrującego i pompy przez 24 godziny na dobę.

Dochodzenie roszczeń z tytułu gwarancji czystej wody. W przypadku uzasadnionych roszczeń gwarancyjnych sprzedawca zwróci cenę zakupu urządzenia. OASE otrzymuje jednak najpierw szansę usunięcia błędów i rozwiązania problemów.

* Jeżeli chcesz skorzystać z tego prawa, napisz do nas emaila a wyślemy Tobie formulaż zgłoszeniowy.

** Dochodzenie roszczeń z tytułu gwarancji czystej wody możliwe jest wyłącznie za okazaniem kopii dowodu zakupu.

 

Staw jest atrakcyjny, kiedy jest w nim naprawdę czysta woda. Z biologicznie czystego środowiska wodnego korzystają także ryby, rośliny i inni mieszkańcy stawu.

 

Definicja gwarancji czystej wody Firma OASE gwarantuje czystą wodę w stawie wszystkim nabywcom systemu filtracyjnego OASE w oparciu o tabelę wyboru*, pod warunkiem fachowego montażu i konserwacji zgodnie z instrukcją montażową oraz zarejestrowania systemu.

Co oznacza „czysta woda”? Ryby, rośliny, czy też kamienie są rozpoznawalne na dnie na głębokości do 1 m od lustra wody.

Definicja stawu Gwarancja czystej wody udzielana jest wyłącznie dla stawów w tradycyjnym rozumieniu tego pojęcia. Staw jest sztucznym zbiornikiem wodnym wykonanym na podłożu z folii lub gotowej niecki stawowej i co najmniej jedna trzecia jego powierzchni jest obsadzona roślinnością, a czas jego nasłonecznienia wynosi 4 – 6 godzin dziennie. Miejsce położenia stawu oddalone jest 4 m od drzew liściastych i/lub iglastych. Gwarancja czystej wody nie obejmuje żadnych innych zbiorników i cieków wodnych, zwłaszcza mających charakter architektoniczny i pozbawionych dostatecznej ilości roślin.

Prawidłowa eksploatacja instalacji filtrującej Filtry pracują na zasadzie oczyszczania mechanicznego
i biologicznego, dlatego też konieczna jest praca urządzenia filtrującego i pompy przez 24 godziny na dobę. W zależności od obciążenia stawu czas jego oczyszczania może trwać do 6 tygodni. Przy użyciu nowego filtra i każdorazowym wznowieniu użytkowania urządzenia filtrującego na wiosnę, warunkiem gwarancji jest stosowanie startera bakteryjnego Biokick CWS firmy OASE.

Rejestracja Rejestracji należy dokonać w ciągu 3 miesięcy od dnia nabycia na stronie internetowej www.oase-livingwater.com/garantie lub przez odesłanie do firmy OASE załączonej do systemu filtracyjnego wypełnionej karty rejestracyjnej wraz kopią dowodu zakupu.

Ważność Warunkiem ważności gwarancji czystej wody jest zakup systemu filtracyjnego firmy OASE w oparciu o tabelę wyboru, jego właściwy montaż i konserwacja zgodnie z instrukcją montażu/obsługi oraz zarejestrowanie systemu. Gwarancja czystej wody firmy OASE obowiązuje przez cały okres eksploatacji systemu filtracyjnego OASE w ramach zapisów zawartych w instrukcji obsługi, maksymalnie jednak przez 3 lata, licząc od dnia zakupu. Gwarancja traci ważność w przypadku nieprzestrzegania wskazówek dotyczących instalacji podanych w instrukcji obsługi i/lub wyboru niewłaściwego sytemu i/lub nieprawidłowej obsługi. Gwarancja wygasa również w przypadku równoczesnego stosowania produktów filtrujących lub produktów do pielęgnacji stawu pochodzących od innych producentów, szczególnie w przypadku używania produktów do pielęgnacji stawu zawierających miedź.

Dochodzenie roszczeń z tytułu gwarancji W przypadku uzasadnionych roszczeń proszę zwracać się
bezpośrednio do sprzedawcy. W przypadku zaistnienia roszczenia gwarancyjnego firma OASE ma prawo do dwukrotnego sprawdzenia instalacji filtrującej i dokonania odpowiednich poprawek. Jeżeli przeprowadzone zabiegi nie spowodują uzyskania czystej wody w myśl niniejszej gwarancji, firma OASE zwraca cenę zakupu urządzenia przy jednoczesnym zwrocie wadliwej instalacji filtrującej. Dalej idące roszczenia z tytułu gwarancji czystej wody nie są uznawane. Gwarancja czystej wody nie narusza ustawowych praw gwarancyjnych nabywcy.

Copyright © 2015 oczkawodne.net - Autoryzowany dystrybutor OASE
Warszawa Poznań Kraków Wrocław Lublin Gdańsk Szczecin Białystok Iława Bydgoszcz Toruń Katowice Żywiec Radom